Ubytování v Omiši budete mít za pár sekund

Ubytování v Omiši si asi nejrychleji a nejsnadněji najdete v nejrůznějších apartmánech, letních bytech či domech k pronajmutí. Hotelů je zde totiž jen okolo třicítky, naopak apartmánů najdete v Omiši hned na šest stovek. Navíc na období letních prázdnin, tedy na červenec a srpen, jsou již téměř všechny hotely vyprodány, ale apartmány pořád hlásí několik volných míst.

omis_ubytovaniApartmány v Omiši

Apartmány jsou tedy tou nejlepší volbou při výběru ubytování v Omiši. Najdete je po celé omišské riviéře, a to ať už blízko moře, blízko nejdůležitějších turistických míst, přístavů či nejoblíbenějších restaurací. Každý si vybere to svoje. Například v okolí centra Omiše najdete hned na třicítku letních apartmánů. Cenově se pohybují od několika málo tisíc až po desetitisíce. Týden v Omiši pak v nejlevnějším apartmánu v blízkosti centra vyjde na šest tisíc. Vybrat si ale samozřejmě můžete ze široké nabídky, takže klidně narazíte na levnější možnosti ubytování.

Ubytování v Omiši blízko moře

apartman_omisPokud je pro vás dovolená spíše synonymem koupání, nekonečného opalování na písečných plážích či užívání si letní pohody v plážovém baru, určitě si spíše vyberte ubytování v apartmánech blízko moře. Opět jich okolo celé omišské riviéry najdete nespočet, a proto nebude žádný problém přijet do Omiše tzv. na blind a hledat si ubytování až na místě. Jedním takovým mohou být tříhvězdičkové Apartments Ivka, které najdete jen pět minut chůze od písečné pláže, pár minut chůze od centra a 100 metrů od nejbližšího obchodu. V prostorách Apartments Ivka máte navíc zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu, bezplatnou satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, možnost vlastního balkonu nebo terasy a možnost zaparkování na nedalekém veřejném parkovišti. Týden v Apartments Ivka v hlavní dovolenkové sezóně vyjde dvě osoby na 8 500 korun.